KLET BRDA

DE BAGUER CHARDONNAY-SAUVIGNON    (690 Kč)
Stylová struktura, elegance a aroma. Bílé víno de Baguer z odrůd Chardonnay a Sauvignon okouzluje komplexním aromatem svůdných tónů citrusových plodů, melounů, pečených ořechů. Aroma je harmonicky doplněno svěžestí a bylinnou náturou sauvignonské odrůdy. Chuť je bohatá, strukturovaná, přitom však jemná s decentními tóny bylin. Tropická chuť ovoce s dlouhým sametovým finišem je doménou tohoto vína

Ročník: 2016

Složení: 70% Chardonnay a 30% Sauvignon Blanc

Alkohol: 14%

Cukr: 2,6 g/l

Kyselinka: 5,32 g/l

Potenciál k uskladnění: až 20 let.

DE BAGUER MERLOT-CABERNET FRANK     (690 Kč)
Sofistikované, jemné, bylinné. Červené víno z řady de Baguer, odrůdy Merlot-Cabernet Franc s typickou kouzelnou vůní merlotu, která je doprovázena exotickým aromatem moruší, švestek, červeného ovoce. Aroma je příjemně protkáno s bylinnou esencí Cabernetu Franc. Chuťově se zde potkává elegance ovoce, bylinný nádech a neobvyklost chutí jako je pikantní zelený pepř, čokoláda a káva

Ročník: 2015

Složení: 70% Merlot, 30% Cabernet-Franc

Alkohol: 14%

Cukr: 2,6 g/l

Kyselinka: 4,98 g/l

Somelier doporučuje: Brilantní k uzenému lososovi s avokádem, rybím pokrmům obecně a masu s bylinkami.

Potenciál k uskladnění: Až 20 let

 
Novinka ze slovinských vín z oblasti Klet Brda. 
cena 130Kč
 
https://www.best-wine.cz/nab/slovinsko/
 
 
 
 
 
 
 

Bagueri je značka prestižních vín, které jsme uvedli na trh v roce 1991. Hrozny z vybraných vinic patří ke  šlechtě Brda půdy a středomořskému temperamentu. Vytvořili zde nejjemnější víno z vybraných hroznů odrůdy: Rebula, Rulandské šedé, Chardonnay, Sauvignon, Merlot a Cabernet Sauvignon, které se nabízí jv jedinečně tvarované a chráněné osmihrané lahvi. Později (1996) se světové víno Bagueri Contessa přidalo i do šumivých vín vyrobené Po. Charmat metodou.

Pouze 40 ha vinic Brda splňují přísná kritéria pro výrobu vína Bagueri. Region Brda  je charakteristický půdou  bohatou na vápník a minerály, což umožňuje výrobu unikátních vín.

Luxusní vína Bagueri pocházejí z vinic, kde jsou zastoupeny minerálně bohaté písčito-vápenité půdy, které jsou ideální pro strukturální bílá vína. Hnědé půdy jsou vhodné pro těžká červená vína. Vinice ,kde se pěstuje víno na výrobu  Bagueri mají  2300 hodin slunečního svitu  s průměrnou teplotou nad 20 ˚ C a srážkami kolem (1500 mm / rok). Nejteplejší měsíc červenec má průměrnou teplotu kolem 23 ˚ C. Teplý a vlhký vzduch má příznivý vliv na ušlechtilé hrozny určené k výrobě vína Bagueri

www.best-wine.cz/nab/slovinsko/

 
 
 
 
 

MITOS Tinto Crianza 2012   220 Kč...........DOPORUČUJEM

barrique

Červené víno má plnou chuť, charakter a eleganci. Dozrává ve francouzských a amerických dubových sudech šest až sedm měsíců. 

Odrůdy Tempranillo 50% a Cabernet Sauvignon 50%. Barva čirá, jasná a granátově modravá. Aroma intenzivní po ovoci, dřevě, anýzu, kakau a čokoládě. Chuť nezapomenutelná díky zrání.

Je vhodné k široké škále pokrmů, včetně masa, ryb, předkrmů a těstovin.

 

 

 

 

MITOS RESERVA 2010   220 Kč...doporučujem

Červené víno s plnou barvou a svěží jemnou chutí. Barikové.

Odrůdy Tempranillo 90% a Cabernet Sauvignon 10%. Barva červená s fialovým okrajem. Aroma nezapomenutelná vůně po Cherry a granatovém jablku. Chuť svěží s jemným nádechem čokolády, na konci příjemná kyselkavosť.

Je vhodné ke grilovanému a dušenou masu a živé konverzaci.

 

 

 

MERLOT 3L - DÁRKOVÉ BALENÍ

Jedinečný třílitrový Merlot Merlot v senzačním dárkovém balení.

Barique víno s plnou, sladkou a vyváženou chutí, zakončenou dlouhým aristokratickým koncem se sametovou dochutí. Aroma evokující švestky a višně se delikátně protkává s bylinným charakterem peppermintu, černého pepře a středomořských koření a celkově vytváří toto speciální víno.

1800 Kč  
 

 

Kontakt

Best-Wine

manager@bestwine.cz

Královské údolí 458
Králův Dvůr - Počaply
267 01

603 230 904
střední Čechy + Praha

Vyhledávání

Nový katalog

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode