Argentina 

Cabernet Sauvignon ( 380Kč )

 představuje odrůdu, která se řadí mezi celosvětově nejoblíbenější červená vína. Z historického hlediska tato odrůda pochází z francouzského regionu Bordeaux. Zde pravděpodobně vznikla spontáním křížením odrůd Cabernet Franc a Sauvignon Blanc. V současné době je odrůda Cabernet Sauvignon sedmou nejpěstovanější odrůdou na světě.

Cabernet Sauvignon 2 Estacas předsatvuje exkuzivní víno plné chuti. Oplývá výraznou rubínovou barvu a hebce sametovou chutí po třešních a černém rybízu. Víno je barikováno po dobu 6ti měsíců.

Cabernet Sauvignon 2 Estacas dosáhl zlatého ocenení na mezinárodní soutěži FESTWINE.

 

MALBEC 2 ESTACAS ( 380Kč )

Malbec je starobylá odrůda vinné révy. Jedná se o  jednu z nejrozšířenějčích odrůd vinné révy v Argentině. Nejrozsáhlejší vinice s odrůdou Malbec najdeme v oblasti Mendoza a Rio Negro. Pověstná oblast Mendoza proslavila tuto původem francozkou odrůdu 

po celém světě.

Odrůda Malbec se výborně hodí k hovězímu masu a specialitám z grilu. Chuť se též doplňuje s chutí archivních sýrů.

Odrůdové víno je velmi vhodné k archivaci.

Malbec 2 Estacas představuje exkluzivní víno plné chuti. Víno je charakteristické svou intenzivní tmavě višňovou barvou a chutí po čokoládě a višních. Víno je barikováno po dobu 6ti měsíců.

Malbec 2 Estacas dosáhlo stříbrného ocenění na mezinárodní soutěži FESTWINE.

 

 

 

MALBEC 2 ESTACAS RESERVA ( 520Kč )

Malbec je starobylá odrůda vinné révy. Jedná se o  jednu z nejrozšířenějčích odrůd vinné révy v Argentině. Nejrozsáhlejší vinice s odrůdou Malbec najdeme v oblasti Mendoza a Rio Negro. Pověstná oblast Mendoza proslavila tuto původem francozkou odrůdu po celém světě.

Odrůda Malbec se výborně hodí k hovězímu masu a specialitám z grilu. Chuť se též doplňuje s chutí archivních sýrů.

Odrůdové víno je velmi vhodné k archivaci.

Malbec 2 Estacas Reserva se řadí mezi exkluzivní červená vína z bodegy Los Toneles. Je charakteristický svou sytě rudou barvou, intenzivní vůní a jemnou, ale intenzivní chutí po třešních, ostružinách a hořké čokoládě.

Malbec 2 Estacas je barikovaný v dubových sudech po dobu 12ti měsíců.

 

Cabernet Sauvignon rezerva ( 520Kč )

představuje odrůdu, která se řadí mezi celosvětově nejoblíbenější červená vína. Z historického hlediska tato odrůda pochází z francouzského regionu Bordeaux. Zde pravděpodobně vznikla spontáním křížením odrůd Cabernet Franc a Sauvignon Blanc. V oučasné době je odrůda Cabernet Sauvignon sedmou nejpěstovanější odrůdou na světě.

Cabernet Sauvignon 2 Estacas Reserva se řadí mezi exkluzivní červená vína z bodegy Los Toneles. Je charakteristický svou sytě rudou barvou až tmavou s intenzivní kořeněnou vůní a chutí vyzrálých lesních plodů.

Cabernet Sauvignon 2 Estacas Reserva je barikovaný v dubových sudech po dobu 12ti měsíců.

 

 

 

 

MALBEC VIŇAS DE LUJÁN DE CUYO ( 310Kč )


Odrůda Malbec se výborně hodí k hovězímu masu a specialitám z grilu. Chuť se též doplňuje s chutí archivních sýrů.

Malbec Viňas de Luján de Cuyo je charakteristické svou intenzivní červenou barvou s jemnou vůní po višních a jemné ovocné chuti.

 

 

 

 

 

CABERNET SAUVIGNON VIŇAS DE LUJÁN DE CUYO ( 310Kč )

Cabernet Sauvignon Viňas de Luján de Cuyo je odrůda červeného vína charakteristická 

sytě červenou barvou potmavých třešních. Víno oplývá vůní a chutí po černém rybízu a ostružinách.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BONARDA ARGENTINA VIŇAS DE LUJÁN DE CUYO ( 280Kč )


Odrůda Bonarda představuje exkluzivní odrůdu červeného vína. Bonarda má největší podíl svého výskytu na vinicích v Argentině. Hrozny se poživájí jak při 


výrobě směsí (Blend deTintas - nejčastěji z odrůdou Malbec), tak i ve variantě odrůdových vín.

Bonarda Argentina Viňas de Luján de Cuyo je specifická argentinská odrůda červeného vína, která je charakteristická svou sytě rudou barvou.

Víno oplývá výraznou aromatickou vůní a chutí švestkových povidel.

 

 

 

 

 

 

 

Bílá vína

Chardonnay ( 370Kč )

 je původní francouzská bílá odrůda z Burgundska, která pravděpodobně vznikla náhodným křížením starobylé odrůdy Heunisch a Pinot Noir. V současnosti Chardonnay představuje internacionální odrůdu, která je pěstována 

v celém vinařském světě.

Chardonnay 2 Estacas je víno špičkové kvality z oblasti Valle de Uco. Hrozny jsou ruč

ně sbírany. Chardonnay 2 Estacas je charakteristické svou plnou chutí a jemnou vůní po citrusových plodech, kandovaném ovoci a medových tónech. V chuti zaznamenáváme prvky citrusových plodů.

 

 

 

TORRONTES 2 ESTACAS RESERVA ( 390Kč )

Odrůda Torrontes je charakteristická pro oblast Argentiny. Představuje zážitek jedinečné intenzivní chuti a vůně, která pohladí vaše smysly.

Torrontes 2 Estacas Reserva je exkluzivní odrůdové bílé víno z vinařské oblasti Salta. Tato oblast je typická svou vysokou nadmořskou výškou (až 2300nm.) a převládajícím horkým podnebím.

Torrontes 2 Estacas Reserva je charakteristické svou intenzivní chutí, hladkou texturou a vůní po květu bezinek, meruňek a citrusových plodech. Víno je barikováno v dubových sudech po dobu 9ti měsíců.

 

 

 

TORRONTES VIŇAS DE LUJÁN DE CUYO ( 280Kč )

Odrůda Torrontes je charakteristická pro oblast Argentiny. Představuje zážitek jedinečné intenzivní chuti a vůně, která pohladí vaše smysly.

Torrontes Viňas de Luján de Cuyo je odrůdové víno charakteristické svou jemnou vůní a chutí po citrusových plodech.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PENELOPE DEMI SEKT ( 270Kč )

PENELOPE demi sekt je perfektní kombinace mládí a stylu, svěží , delikátní a věrná své osobitosti. Úžasná rovnováha mezi sladkostí a kyselostí, hladké a čiré perlivé víno.

Upoutá svojí vůní z květin a chutí z tropického ovoce a citrusových plodů

 

 

 

 

 

 

EXTRA BRUT 2 ESTACAS CHARMAT ( 400Kč )

Šumivé víno vyrobené z odrůdy Chardonnay metodou CHARMAT, vyvážené kyselinky se zbytkovým cukrem s vůní ovoce a květin a chutí čerstvého másla a toustu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DOS ESTACAS EXTRA BRUT RESERVA ( 620Kč )

Šumivé víno vyrobené z odrůdy Chardonnay metodou CHAMPENOISE tradiční metoda fermentace 12 měsíců v lahvích. Vznešená elegance a vyrovnaná chuť s unikátní svěžestí a vůní (neodolatelné champenoise).